Uvek imajte strpljenja i ljubavi prema sebi, bez obzira šta proživljavate u životu, jer upravo je strpljenje i ljubav, izlaz iz izazovne situacije. Strpljenjem i ljubavlju otvarate nova vrata, koja će vas odvesti unutar vas, gde ima više radosti, entuzijazma, snage i mudrosti.
Odrasli misle da sve znaju i da deca treba da ih nepokolebivo slušaju i uče od njih, a deca nikako ne mogu da shvate zašto im odrasli stalno nešto zabranjuju, određuju i kroje. Pa kako da bilo šta svoje pokažu i nauče?
Bože, koliko je važno da se osećamo spokojno i mirno u sebi. Ja mislim da nema ništa važnije i preče od toga. Tek tada, kada smo smireni i u miru sa sobom, možemo osetiti koliko smo divno i veselo biće!
Ponekad dok posmatram ljude kako komuniciraju međusobno, imam utisak da sam u nekoj košnici, pa svi zuje i pitanje je ko koga sluša i ko koga čuje, he he he
Sećam se kada sam bila mlađa, negde u srednjoj školi, imala sam jedno snažno uverenje: da sve što želim mogu biti i postati. Sve na ovom svetu je tu za mene!