All posts by Leci

Leci - Šta to tražimo u ljudima…

Kada ste pročitali ovaj naslov, verovatno ste se i sami zapitali…stvarno, šta to tražim u ljudima sa kojima želim da se družim i budem prijatelj?

Photo by: Aguaplano

Leci - Uvek se osećam dobro u vlastitoj koži, jer sam večni dobitnik

“Uvek se osećam dobro u vlastitoj koži, jer sam večni dobitnik” -Luiz Hej

 

photo by: ethe

Leci - Kud puklo da puklo!

Kada postoji neki izazov u vašem životu sa kojim treba da se suočite, bilo šta da je u pitanju, imajte na umu da je dovoljno samo da jako poželite to suočavanje! Život će vam tada doneti najbolju moguću situaciju u najboljem trenutku koja će najmanje boleti, i kroz koju ćete se oslobodite svog ograničenja.

photo by: OctoberLife

Leci - Ispoljavanje i ćutanje

Veliki sam zagovornik toga, da je izuzetno bitno i važno u životu reći ono što mislimo, i u šta verujemo, jer od toga zavisi kako ćemo sami sebe doživljavati i vrednovati, a i to kako će nas drugi videti i prihvatiti.

photo by: babyc8kes

Leci - Srećan i Radostan Život

Kada u životu spoznamo da je najveće i najvažnije postignuće, da li smo srećni i da li nam je zabavno u našem životu, otkrili smo najveću mudrost i samu suštinu Života!

photo:Let go to the countryside by sugarcream

Leci - Čekamo da se desi čudo!

Svi znamo taj osećaj unutar našeg bića: nešto će se desiti i spasiti nas od nemira, besparice , nesrećne ljubavi ili nekog drugog većeg ili manjeg “izazova“.

Snaga pozitivnog je nenadmašiva!

Leci - Svako ima pravo

Svako ima pravo, da vidi stvarnost i život na svoj način.

To je pojedinačno stvaranje celokupnog sveta.

Svako ima pravo, da vidi stvarnost i život na svoj način.

Leci - Nikada nemojte objašnjavati drugima

Ako ćemo iskreno, najviše volimo kada je nešto baš onako kako nama odgovara. Tada nam je sve potaman, puni smo radosti i veselja.

nemojte objašnjavati drugima svoje postupke

Leci - Proveri

Kada te sa svih strana sastavi sve ono što nisi postao a hteo si, sve ono što si žarko želeo a nisi dobio, i sve ono što si poželeo da uradiš, a iz nekih razloga nisi i zbog toga se osećaš kao da si izdao samog sebe. Osećaš se nepotpun, neispunjen i kriv. Osećaš se da ukočeno stojiš u mestu pun zebnje i nepotpunosti. Kao da te nema. Čini ti se da je dovoljno da neko samo dune i tebe potpuno nestade.

proveri

Leci - Ti Si Sjaj Sopstvenog Sveta

Ti si tvoje misli i tvoja osećanja iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti.

Šta god da radiš i gde god da ideš, srešćeš samo sopstvenu ljubav koja te čeka u zagrljaj.