Kada ste pročitali ovaj naslov, verovatno ste se i sami zapitali…stvarno, šta to tražim u ljudima sa kojima želim da se družim i budem prijatelj?

Vaš izvor pozitivne energije
Kada ste pročitali ovaj naslov, verovatno ste se i sami zapitali…stvarno, šta to tražim u ljudima sa kojima želim da se družim i budem prijatelj?

“Uvek se osećam dobro u vlastitoj koži, jer sam večni dobitnik” -Luiz Hej

Kada postoji neki izazov u vašem životu sa kojim treba da se suočite, bilo šta da je u pitanju, imajte na umu da je dovoljno samo da jako poželite to suočavanje! Život će vam tada doneti najbolju moguću situaciju u najboljem trenutku koja će najmanje boleti, i kroz koju ćete se oslobodite svog ograničenja.

Veliki sam zagovornik toga, da je izuzetno bitno i važno u životu reći ono što mislimo, i u šta verujemo, jer od toga zavisi kako ćemo sami sebe doživljavati i vrednovati, a i to kako će nas drugi videti i prihvatiti.

Kada u životu spoznamo da je najveće i najvažnije postignuće, da li smo srećni i da li nam je zabavno u našem životu, otkrili smo najveću mudrost i samu suštinu Života!

Svi znamo taj osećaj unutar našeg bića: nešto će se desiti i spasiti nas od nemira, besparice , nesrećne ljubavi ili nekog drugog većeg ili manjeg “izazova“.

Svako ima pravo, da vidi stvarnost i život na svoj način.
To je pojedinačno stvaranje celokupnog sveta.

Ako ćemo iskreno, najviše volimo kada je nešto baš onako kako nama odgovara. Tada nam je sve potaman, puni smo radosti i veselja.

Kada te sa svih strana sastavi sve ono što nisi postao a hteo si, sve ono što si žarko želeo a nisi dobio, i sve ono što si poželeo da uradiš, a iz nekih razloga nisi i zbog toga se osećaš kao da si izdao samog sebe. Osećaš se nepotpun, neispunjen i kriv. Osećaš se da ukočeno stojiš u mestu pun zebnje i nepotpunosti. Kao da te nema. Čini ti se da je dovoljno da neko samo dune i tebe potpuno nestade.

Ti si tvoje misli i tvoja osećanja iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti.
Šta god da radiš i gde god da ideš, srešćeš samo sopstvenu ljubav koja te čeka u zagrljaj.
