Ovaj sadašnji trenutak više nikada neće doći, zato se otvori, budi prisutan u njemu i uživaj u svemu onome što ti on nudi.

Vaš izvor pozitivne energije
Ovaj sadašnji trenutak više nikada neće doći, zato se otvori, budi prisutan u njemu i uživaj u svemu onome što ti on nudi.

Mnoge stvari koje su prisutne u našem životu i koje posedujemo, u nekom trenutku u nama izazivale su radost i veselje. Posle određenog vremena, kao da su izgubile od svoje vrednosti, jer im nismo pridavali više puno pažnje. Naprosto smo podrazumevali, da nam pripada sve što imamo. Da je naše, i da nam služi. Više nije bilo nekih naročitih emocija, radosti i sreće, već automatsko podrazumevanje.

Prirodno je da imamo želje, i da želimo da nam se one ostvare.To je kao traka bez kraja, jer se uvek nove želje javljaju i u tom procesu ostvarenja se niže naše životno iskustvo, istinsko znanje.

Mnogi ljudi se boje samoće, i ceo svoj život čine sve, da se ne sretnu sa njom, što je nemoguće.
Kao da je samoća nešto negativno!
Kao da je samoća najveći neprijatelj!

Često mi se dešava u toku dana, da se umirim i samo posmatram.
Sednem na travu ili na moju stolicu na terasi, i ćutim.

Mnogo puta sam čula u životu, da neko kaže: Ne dozvoljava mi muž, neda mi dečko, ili ne činim to jer moji to ne vole.

Mesto gde živite je odraz vas samih, i može biti svakodnevni izvor inspiracije, mira i ljubavi.
Da li vam se sviđa vaš dom?
Da li se radujete kada dolazite kući?

Potičem iz patrijarhalnog okruženja, gde sam upila ustrojstvo, treba ugađati drugima, to je dobro, pozitivno i to je ljubav! Poenta je u sebičnosti, jer bila sam vaspitavana da je sebičnost Najgora Rabota!

Svačiji život je drugačiji, čak i onda kada neko od nas želi biti neko drugi, tj. kada poželimo imitirati nečiji život kao uzor, kao nešto što nam se jako sviđa, čak i tada bi naš život bio drugačiji.

Ljudi često žude da nađu partnera kada su i sami nesrećni i usamljeni, jer veruju da će se tada bolje i potpunije osećati. Partner koji bi došao tada , dok ste u životnom periodu disharmonije sa sobom, bi bio parner kojeg bi privukli sa energijom koja je u vama a to je bol, usamljenost, bes, strah, disharmonija i to svakako ne bi bila veza, koja bi bila srećna i ispunjavajuća.